Ana içeriğe atla

Su Şişelerini Değerlendirme ve Atık Malzeme Değerlendirme

Atık Ürünleri Değerlendirme


Atık Şişeleri Değerlendirme

Bu su şişesi ile hem kendiniz hemde çocuklarınız için atık su şişelerinizi kumbara yapabilirsiniz. Mutlaka değerlendirin derim :)


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Detoks Suyu Kaç Gün İçilir

Detox Suyu Kaç Gün İçilir detoks suyu içerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Örneğin, detoks suyu kaç gün içilmeli, detoks suyu kaç gün aralıklarla içilmeli, detoks suyu içerken nelere dikkat etmeliyiz gibi soruların cevabına değineceğiz. 

daha önceki yazımıza da göz atabilirsiniz. 
Kesin Çözüm Detoks Suyu İle Kısa Sürede Fazla Kilo Verme
Detoks Suyu Tarifleri Kilo Verdiren
Kişiden kişiye, bünyeden bünyeye farklılık gösteren detoks suyu içme süresi, genelde en fazla 1 hafta içilmektedir. 


Kendinizde gözlemlediğiniz değişim ve gelişimlere göre bu süreyi kendiniz dengeleyebilirsiniz. 
Detoks suyu içerken kendinizi kötü hissediyorsanız ve içmeden önceki zamanlarınıza göre sizi rahatsız eden bir durum olacak olursa detoks suyu içmeyi biraz erteleyebilirsiniz. 


Herşey normale döndüğünde eğer dilerseniz tekrardan belirli periyotlarla detoks suyu içme evrelerinize geri dönebilirsiniz. 
Detoks suyu hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Sağlıcakla kalın :)

Biyosfer Rezervi

Biyosfer Rezervi
Biyosfer rezervleri UNESCO'nun 1970 yılında Paris'e yapılan 16. Genel Kurulunda "İnsan Ve Biyosfer" (MaB=Man and Biosphere) programı ile gündeme gelmiştir.  Zal (2003)'ün (UNESCO 2003-MaB)'dan belirttiği gibi, "biyosfer rezervleri uluslar arası öneme sahip ve UNESCO'nun İnsan ve Biyosfer (MaB) Programı içerisinde yer alan karasal ve/veya kıyı ekosistemlerine sahip alanlardır.
Zal (2001)'e göre, MaB Programının amacı ; biyosfer doğal kaynakların etkili bir biçimde korunması ve sürdürebilirlik ilkelerine uyumlu kullanılmasına sağlayıcı çalışmaların ulusal düzeylerde geliştirilmesi için gerekli destekleri vermek bu çalışmaların koordinasyonu sağlamaktır. MaB Programı yaklaşımı insanın doğal kaynaklardan yaralanmasına ; sadece insanın ekosistem üzerine olan antropojenik etkileri çerçevesinden bakmamakta, insan aktivitelerinin, insan ve biyosfer arasındaki değişken bir ilişkiler yumağı olduğuna dikkate almaktadır. Dolayısıyla MaB ; ar…

Cupcake Tarifi Yapımı Kalıbı ve Kreması

Cupcake Tarifi ve Yapılışı Merhabalar bu yazımızda o lezzetli cupcake'lerinize eğlence katacak sunumlardan bahsedeceğiz.Cupcake'ler hem kolay hazırlanışı hem de lezzetli olması sebebiyle davet ve parti sofralarımızın vazgeçilmez parçası.

Cupcake'ten Tavşan, Kedi ve Sevimli Hayvanlar Yapma

Cupcake'lerinize şeker hamuru, muhallebi, damla çikolata, krem şantiler, pasta süsleri ile davet konseptinizin ruhunu yansıtabilirsiniz.

Cupcake Kalıbı Hazırlama


Siz marifetli eller için bizden bir kaç örnek; ancak marifetinizin ve hayal gücünüzün sınırı yok, keyifli sunumlar!

Cupcake Kreması Hazırlama


Yazar: Hatice Kübra Aksu